Sent Kitsas ir Nevis

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Sent Kitsas ir Nevis parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Sent Kitsas ir Nevis

Sent Kitsas ir Nevis, arba Saint Christopher ir Nevis, yra Vidurinės Amerikos salos valstybė, atitinkanti nedidelę salyną, kurią sudaro dvi salos: Mažoji Antilai, Sent Kitsas ir Nevis. Sostinė yra Basteras. Oficiali kalba yra anglų.

Yra daug privalumų perkant nekilnojamąjį turtą Sent Kitsas ir Nevis. Abi Karibų salos suteikia puikias galimybes įsigyti nekilnojamąjį turtą pardavimui, atostogų namams ar investicijoms į nekilnojamąjį turtą.

Užsienio nuosavybė yra leidžiama Šv. Kits ir Nevyje. Yra du būdai, kaip įsigyti nekilnojamąjį turtą Sent Kitsas ir Nevis: turint leidimą turėti savo užsienio žemes ir ekonominę pilietybę.

Sent Kitso ir Nevio parduoti parduodamas turtas yra patrauklus, nes su savo ypatingu gamtos grožiu, baltais smėlio paplūdimiais, žavingais kraštovaizdžiais ir atsipalaiduojančia atmosfera, taip pat energinga kultūra ir turtinga istorija, Sent Kitsas ir Nevis yra ideali vieta dangiškam gyventi Karibų jūros regione. Visa tai, kartu su ekonominio pilietiškumo programa, stabilia vyriausybe ir ekonomika, daro Sent Kitsą ir Nevį labai patrauklius užsienio savininkams.

Sent Kitse ir Nevyje parduodamas turtas turi ilgalaikių kainų. Tai sukuria nepaprastai stabilią nekilnojamojo turto rinką, palyginti su kitomis šalimis, todėl tai yra saugi galimybė investuoti lėšas.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 20022

Parduoda Vasarnamis, Sent Kitsas ir Nevis, Frigate Bay, Frigate Bay, Frigate Bay

1,202,232.72EUR
Parduoda
Vasarnamis

557.42 m²
Šis gražus namas šlaitas, namas su kvapą gniaužiančiu vaizdu į vandenyną, kalno ir Royal Sent Kitsas Fregata Bay įlankos Žinoma, yra parduoti. Šis nam...
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB